דף הבית זרועות למסכי טלוויזיה - locktech לתקרה מסתובבת תליית זרוע לטלוויזיה בצורה הטובה ביותר

תליית זרוע לטלוויזיה בצורה הטובה ביותר

ברשותכם טלויזיה חדשה ואינכם יודעים איך לתלות אותה? אז בואו נעשה קצת סדר בבלגן ונבין מה הדרך המומלצת לתלות את הטלוויזיה החדשה שלנו מבלי לעשות לה נזק ולשמור עליה ועל הסביבה שלה לאורך זמן מפני פגיעה, נפילה או כל בעיה אחרת. אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא התקנת זרוע לטלוויזיה.

זרוע לטלוויזיה
זרוע לטלוויזיה

ברשותכם טלויזיה חדשה ואינכם יודעים איך לתלות אותה? אז בואו נעשה קצת סדר בבלגן ונבין מה הדרך המומלצת לתלות את הטלוויזיה החדשה שלנו מבלי לעשות לה נזק ולשמור עליה ועל הסביבה שלה לאורך זמן מפני פגיעה, נפילה או כל בעיה אחרת. אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא התקנת זרוע לטלוויזיה. אל תנסו לחסוך בעניין הזה כיוון שתליית הטלוויזיה היא עניין חשוב ותליה לא נכונה יכולה גם להיות מסוכנת וגם להסב נזק לקירות וכך בעצם נשלם כפול. כולנו מכירים את זרוע locktech לתקרה מסתובבת הנושאת את המסך ויכולה לסובב אותו לכיוונים שונים. אך איך נדע איזו זרוע הכי טובה לנו. אז קודם כל בואו נכיר כמה סוגי מתקנים בסיסיים לטלויזיה.

 

סוגים שונים של זרוע locktech לתקרה מסתובבת ויתרונותיהם

ישנם 3 אפשרויות להתקנת  זרוע locktech לתקרה מסתובבת.

  1. מתקן צמוד קיר –
    זרוע locktech לתקרה מסתובבת היא מתקן צמוד קיר מגיע בגדלים שונים ויכול להתאים לכל טלוויזיה. את זרוע locktech לתקרה מסתובבת תולים על הקיר בעזרת ברגים חזקים ולאחר מכן תולים את הטלוויזיה על המתקן. חשוב שזרוע locktech לתקרה מסתובבת תיהיה מתאימה לגודל הטלוויזיה על מנת שיוכל לשאת בצורה טובה את משקלה.
  2. זרוע זוויתית לטלוויזיה –
    עם המתקן הזוויתי ניתן להטות את הטלוויזיה בזוית של עד 15 מעלות. בדרך כלל זרוע locktech לתקרה מסתובבת מהדגם הזה תהיה מותקנת בחדרי שינה אבל לא בהכרח.
  3. זרוע מתכווננת –
    זרוע מתכווננת לטלויזיה היא זרוע הניתנת לסיבוב, קירוב והרחקה של הטלוויזיה. לזרוע מפרקים המאפשרים לזוז בכיוונים שונים וכן לנוע קדימה ואחורה. בדרך כלל נראה את זרוע locktech לתקרה מסתובבת הזו במטבחים, פינות אוכל ובעיקר חללים בהם אנשים נעים כל הזמן ויושבים בצורות שונות.

ישנן דגמים נוספים של זרוע locktech לתקרה מסתובבת כמו זרוע התלויה מהתקרה היכולה לשאת משקל של עד כ – 20 ק״ג, הזרוע יכולה לנוע בזווית של עד כ – 15 מעלות ומחוברת לצינור הנראה כמו מוט טלסקופי שיכול להגיע לאורך של 150 ס״מ ובו תעבור כל מערכת החוטים של הטלוויזיה. 

ישנה גם זרוע locktech לתקרה מסתובבת שיכולה לנוע בזווית של 360 מעלות ולשאת משקל של עד כ – 60 ק״ג. הזרוע מאפשרת לכם לצפות בטלויזיה בעצם מכל זווית אפשרית בחלל בו אתם שוהים. זרועות לטלוויזיה בין אם לתליה מהתקרה או בין אם לתליה על הקיר קיימות מחומרים שונים. הכל תלוי במה מתאים לכם וכמה תרצו להשקיע.

 

רכישת זרוע locktech לתקרה מסתובבת רק אצל המומחים

עידן האינטרנט מאפשר כיום לכל אחד לקנות זרוע locktech לתקרה מסתובבת ללא בקרה או אחריות לתקינות הזרוע. רכישה לא מבוקרה או ממי שאינו מומחה בתחום עלול להביא לנזק כמו נפילת המסך או חמור יותר מכך למקרה בו המסך נופל ופוגע בבני אדם. לכן ההמלצה הגורפת היא לפנות לחברה מומחית למתקנים ולזרוע locktech לתקרה מסתובבת על מנת להבטיח את בטיחותכם ובטיחות המסך שלכם.